«

»

Маніфест

Солідарність

ГОРОБЧУК Віктор Юрійович
Почесний Голова Правління ВГО «ЗТР
Солідарність»- Голова італійського
представництва Міжнародного центру
впровадження програм ЮНЕСКО
в Італії- член Президії МГО «Четверта
Хвиля»- віце-президент центру
стратегічних досліджень та аналізуhorobchuk2

Наша мета – створити таку систему взаємодії трудових колективів та територіальних громад, яка допоможе кожному українському громадянинові зреалізувати свої конституційні права на гідне життя де б він не знаходився і чим би він не займався, яку б політичну силу чи конфесію він в даний момент не представляв.
Особливість Трудового Руху „Солідарність” в тому, що він – єдина організація в Україні, ідеї і цілі якої зародились і дозріли в трудовому середовищі українців, які працюють не тільки в Україні, а й за кордоном.
Тому за своїм духом ВГО „ЗТР-Солідарність” –  є новим робітничим рухом європейського зразка і першою справжньою народною силою, яка народилась і формується „знизу”, яка діє від імені народу і в інтересах народу.
Першим кроком нашої діяльності в Україні є створення мережі комітетів Трудового Руху „Солідарність” по всій Україні через боротьбу за соціальну справедливість. Наша єдність і наша організованість – це єдине, що ми можемо протиставити організованому в клани олігархічному капіталові.

Загальновідомо, що на 20-му році незалежності рівень життя українського народу дійшов до критичної межі. До 5-мільйонів українців вимерло. Біля 7-мільйонів перебувають на заробітках за кордоном. Сотні тисяч дітей виховуються в неповних сім’ях і відчувають себе сиротами при живих батьках. Ці тенденції не тільки не припиняються, а й починають набувати незворотного характеру.

Пересічний українець опинився перед фактом, що обіцяна правова держава, соціальний захист і правова справедливість були лише прикриттям для безкарного грабування державної власності і національного надбання народу з боку правлячої в Україні політичної мафії. В наслідок чого, українське суспільство все більше нехтує своїм правом голосу, правом визначати державну політику і своє майбутнє.
Тому наша мета врахувати допущені помилки і якісно змінити існуючу ситуацію. І для цього ми створили Трудовий Рух «Солідарність».
Рухаючись до «європейських стандартів» життя ми повинні чітко усвідомити, що однією з суттєвих ознак цих стандартів є не тільки наявність великого капіталу в економіці, а й наявність організованого руху найманої праці, який вміє системно відстоювати свої соціальні права.

Тим часом, те що є буденним і закономірним для європейської демократії в умовах «українського капіталізму» – не більше як цинічний піар тих самих кланів, які лише спекулюють на соціальних настроях народу заради влади і наживи.
В силу цього в Україні і досі відсутній соціально-робітничий рух, який би відновив баланс між інтересами бізнесу і інтересами трудової України.
Такі тенденції в суспільно-політичному житті України стають беззаперечним свідченням того, що потреба в такій силі як Трудовий Рух „Солідарність” назріла і є на часі.
Україна давно потребує організації, яка всупереч тотальному розчаруванню «низів» зуміє консолідувати український народ задля всебічного забезпечення в Україні європейського рівня соціальних стандартів життя народу.
Сучасна соціальна та економічна дійсніть ставить нас в такі умови, коли громадянська свідомість суспільства брутально подавлена інстинктом виживання. Олігархічно-кланові угруповання свідомо доводять народ до стану «економічної скотини».
Бо таке суспільство нездатне продукувати повноцінну політичну еліту і в силу цього нездатне стати на заваді маніпулювання ним під час виборчих кампаній.
Ми переконанні, що на відміну від «чесних олігархів» справжньою елітою українського суспільства є прошарок самодостатніх людей, чия громадська та людська гідність дозволяє їм бути моральним авторитетом в середовищі трудових колективів і організаціях де вони працюють.

Ми знаємо, що такі ще залишились. І саме вони мають стати ядром і організуючою силою загальноукраїнського Трудового Руху „Солідарність”. І саме такі нові лідери будуть здатними протистояти брудним піар-технологіям «великої політики», контрольованої мафіозними кланами.

Загальноукраїнський Трудовий Рух «Солідарність» створюється за регіональним принципом. Ми виходимо з розуміння того, що народження справжньої політичної сили «низів» можливе саме на місцях. З конкретних міст, сіл і обласних центрів де живе зі своїми бідами і проблемами простий український громадянин. Так ми створимо передумови для координації зусиль трудових колективів по відновленню соціальної справедливості там, де в цьому виникне пряма і конкретна необхідність.
Лише спираючись на власний ресурс організованого нами системного самозахисту ми відновимо народовладдя по всій Україні.
Грошам великого капіталу ми повинні протиставити злагоджену, організовану діяльність мережі місцевих комітетів Трудового Руху «Солідарність». Ми закликаємо чесних, патріотично налаштованих журналістів, вступати до лав нашого Руху і забезпечити нам доступ до ЗМІ.

Ми звертаємось до всіх чесних і справедливих працівників правової сфери ставати членами нашого руху, щоб допомогти нам уникнути провокацій з боку корумпованих чиновників.
Ми закликаємо усіх чесних і справедливих активістів в усіх діючих політичних партіях, які зрозуміли безглуздість продажної політики своїх вождів вступати до лав „Солідарності”, щоби зробити наш Рух ефективним та потужним. Усіх нас має об’єднати ідея взаємодопомоги та організованого опору задля забезпечення Справедливості у всіх сферах життя суспільства та держави.
Інтереси Трудового Руху «Солідарність» на міжнародному рівні представляє міжнародна громадська організація «Четверта хвиля». Трудовий Рух „Солідарність”, як соціальний проект «Четвертої Хвилі» має стати організаційним мостом між заробітчанським середовищем і Великою Україною.
Однією з фундаментальних концепцій у формуванні нової соціальної політики в Україні має стати державна програма «Повернення на Батьківщину».
Ми вважаємо, що повернення мільйонів українців на Батьківщину це не тільки морально-етична проблема діючої влади, не тільки возз’єднання українських родин, а й формула великого економічного прориву, який би базувався на величезному професійному людському ресурсі, що сьогодні вимушено виконує низькокваліфіковану роботу в Європі на заробітках. Ми повинні лише возз’єднати сім’ї громадян України і таким чином відродити Українську державу.
ВГО „ЗТР-Солідарність” діє як соціальний рух за самозбереження українського народу. І тому на відміну від «партійної» політики мафіозних кланів, які діють за принципом «розділяй і владарюй», ми повинні пробудити в українському суспільстві дух єдності, взаємопідтримки і трудової солідарності. Ми повинні створити нову кадрову основу майбутньої політичної сили, яка діятиме на засадах народної політики, а не політиканства «від імені народу». І для цього нам потрібна системна організаційна праця в рамках програми ВГО „ЗТР-Солідарність”.
Прийшов час покладатись лише на себе, на свою організованість, на свою єдність і на нашу всенародну трудову Солідарність. Роботу розпочато. Кожна думка і кожна дія спрямована на підтримку Трудового Руху „Солідарність” є для нашої спільної справи безцінна.

Лідер ВГО «Всеукраїнський трудовий рух Солідарність»

111

FacebookTwitterGoogle+OdnoklassnikiVKLiveJournalMail.RuWordPressПоділитись

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *