«

»

Декларація

Д Е К Л А Р А Ц І Я

про  відродження  українського  народу  і  державності    

   Виходячи із загрози, яка нависла над Україною, як суверенною, демократичною, соціальною,правовою державою і її народом, який опустили до рівня крайнього матеріального і духовного зубожіння, знищення морально-етичних понять таких як Батьківщина, Патріотизм, Честь, Совість, Справедливість.

– констатуючи, що комуністично-партійно-господарська номенклатура, створивши ідеологію  номенклатурного олігархічно-кланового капіталізму, реалізуючи курс радикальних реформ  призвели до повної структурної руйнації народногосподарського комплексу, появи кримінально-мафіозних монополій, тінізації економіки, росту зовнішнього і внутрішнього державного боргу та розгулу криміналітету в усіх гілках та рівнях державної влади,

– здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року, Загальну декларацію прав людини, загальновизнані норми міжнародного права та реалізуючи Конституцію України в розвитку і зміцненні демократичної соціально-справедливої правової  держави де народ України є єдиним джерелом державної влади в Республіці,

 

ПРОГОЛОШУЄМО

  про початок дій та заходів по відродженню українського народу і державності на основі положень Декларації про державний суверенітет та Конституції України.

І.     Ми заявляємо, що основна ціль нашої діяльності, це розбудова відкритого, справедливого  і демократичного суспільства, в якому втілюється інтеграція загальнолюдських, соціальних,      демократичних цінностей, економіка  буде орієнтована на задоволення матеріальних, культурних і духовних потреб людини з рівними можливостями для всіх та захисту потребуючих.

ІІ.    Ми вважаємо, що суспільний прогрес можливий тільки тоді, коли забезпечується піднесення і розвиток людини. Людина, її інтереси і особисте щастя – ось головний критерій, що визначає політику нашого об’єднання.

ІІІ.   Ми будемо відкрито, активно і постійно боротися з бездарністю, самодурством, бюрократизмом і тяганиною чиновників, хабарництвом, безпринципністю, безчесністю посадових осіб. Хамство і нахабство, брехня і обман, безпорядність, пияцтво і наркоманія, тваринний страх один перед одним і безсоромність, зрадництво, економічні, соціальні і правові  злочини, націоналізм і ворожнеча народів і серед народу –  все це ми будемо безпощадно      знищувати.

IV.   Ми ставимо собі за мету постійно пропагувати і відстоювати серед людей, особливо серед      молоді, наше духовне коріння національної ідеї, національні традиції, культуру, мораль,       самосвідомість народу України. Література, театр, кіно та інші види мистецтва – все повинно відображати і прославляти самі високі загальнолюдські якості й почуття.

                Прийнята 20 серпня 2013 року Активом Всеукраїнської громадської організації  

               «Загальноукраїнський Трудовий Рух – Солідарність»

 

FacebookTwitterGoogle+OdnoklassnikiVKLiveJournalMail.RuWordPressПоділитись

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *