Солідарність

Солідарність народу – запорука прогресу та процвітання народу України і Держави

Сьогодні 1-ше грудня 2013 року. В цей день, 22 роки тому, відбулась визначна подія для народу України. Більше 90% громадян України підтвердили своє волевиявлення про початок новітньої історії України, як незалежної, суверенної, демократичної держави. Виходячи з під правління СРСР молодій Україні дісталась в спадщину економічна криза. Але в спадщину дістався і великий народногосподарський потенціал – це промисловість, гірничо-видобувна галузь, сільське господарство, наука, медицина та багато іншого. І перед державою стала відповідальна задача, як найскоріше вийти з економічної кризи через розбудову народногосподарського комплексу в нових умовах державного розвитку. В успішному виконанні цієї задачі народ і держава були об’єднані. Але комуно-партійна номенклатура не хотіла віддавати свою владу народу. Заволодіти владою жадали і кримінальні елементи, які самими мерзенними методами почали втілюватись у владну структуру. І в цей період захвату влади партійно-кримінальними угрупованнями, народ України був викинутий з політичної арени. Народ був кинутий напризволяще, отримавши тільки голе гасло демократії і процвітання, за яким було безправ’я і злиденне життя. Народногосподарський комплекс країни був знищений, а не значна частина, яка давала легку наживу була відібрана у народу і перейшла до рук злочинно-олігархічних кланів. За весь період незалежної України народ не раз, втілюючи принципи солідарності, намагався захистити своє право на достойне життя.

Але кожного разу, спритні кланово-партійні угрупування намагаються стати під знамена народу і використати народний відчай в своїх сугубо особистих інтересах.

В такому процесі ми опинились і сьогодні. Мільйони громадян України, проявивши солідарність, піднялися сьогодні в котрий раз відстояти своє право жити в цивілізованій європейській державі. У молоді і людей похилого віку є зараз одне бажання – бути Людиною в керованій народом державі під одним Українським прапором. Але ті трагічні події, відносно мирних демонстрацій, які відбуваються по всій Україні вже кілька днів свідчать про те, що руйнуючи громадянську солідарність, одні в котре хочуть залякати народ, а інші використати його в своїх цілях для отримання влади. А страждальний народ знову вони залишать на узбіччі.

Події сьогодення в котре свідчать про те, що тільки об’єднавшись під гаслом солідарності, як самостійна організована структура, можна здолати всі перепони для досягнення світлої народної мрії. І тут нам в нагоді повинен стати життєвий приклад сусідньої Польщі, яка об’єднавшись в «Солідарність» змінила не тільки державний устрій в країні, а й змінила життя на краще простих своїх громадян. І як згадувати історію Польщі, то об’єднання всіх верств населення на засадах солідарності, почалося з утиску, через звільнення, простих робітників підприємств.  Польська Солідарність була взірцем для всього світу. І ми повинні, об’єднавшись під гаслом солідарності, стати також взірцем для майбутніх своїх поколінь і світової спільноти.

 ВГО «Загальноукраїнський трудовий  рух– Солідарність»               

 

FacebookTwitterGoogle+OdnoklassnikiVKLiveJournalMail.RuWordPressПоділитись