«

»

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПО СТВОРЕННЮ КОМІТЕТУ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО РУХУ СЕЛЯНСЬКОГО ОПОРУ “ЗА УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ”

Лідер загальнонаціонального Трудового Руху - Солідарність                                          Віктор ГоробчукВельмишановні громадяни України!

 

Думаю Ви знаєте, що ми знаходимось на останньому рубежі боротьби за Україну. І цей рубіж – українська Земля. Ви прекрасно знаєте про безпрецедентні факти двадцятилітньої політики знищення українського села і економічного геноциду українського селянства з боку олігархів-латифундистів. Усе це стало наслідком проведення цілеспрямованої політики “лишнього населення”, яку вони успішно реалізовують в Україні. Саме з цієї причини сільські території обезлюднюються, а села вимирають. І ця політика не зупинена. Вона продовжується. Підтвердженням цього є слова латифундиста П.Порошенка, який в одному зі своїх інтерв’ю “по-державницьки” бідкався, що на селі залишається ще до семи мільйонів “лишніх селян”, а держава цією проблемою не займається. Я хочу Вам сказати, що займається і дуже успішно. З  25 мільйонів українського населення, яке проживало в селі на початок 1990 року, сьогодні залишилось не більше п’ятнадцяти. Куди поділись 10 мільйонів “голів” нехай кожен подумає сам. Ще один підпільний латифундист С.Тігіпко – успішно провів операцію з продажу 200-т тисяч гектарів землі, переоформивши акції свої фірми, яка має “в оренді” ці гектари, на іноземного власника.

Як бачимо українське село агонізує. А з ним агонізує і українська держава і українська незалежність. Бо як сказав один поет нема корови – нема села. Нема села – немає України!

Але поки цих загроз “не бачать” різнокольорові “патріоти” від “демократичних сил”    і “не помічає” олігархічна псевдоопозиція. Село починає пробуджуватись. Село починає повставати. Село починає боротися.

Перший організований виступ селян проти земельних афер ще одного  знахабнілого латифундиста Вадатурського почався в селі Лідіївка, на Миколаївщині  де, той самий, Вадатурський шахрайським методом привласнив собі 3000 га землі. Після остаточного проведення задуманої афери у зговорі з місцевим корумпованим чиновництвом його компанія  “Нібулон” безоплатно отримала  все майно колишнього колгоспу “Лідіївський”. А землі колгоспу замість розпаювання перейшли у користування (а фактично стали власністю) олігарха Вадатурського. В результаті цієї афери сотні селян з навколишніх сіл фактично перетворились у середньовічних  безземельних селян-батраків.

Такі, небезпечні для національної державності процеси, тривають по всій Україні. Останнім актом цієї антидержавної людожерської політики доморощених латифундистів,  безумовно, стане  продаж української Землі.

ПРИЙШОВ ЧАС ЦЕ ЗУПИНИТИ. І ТАКА НАГОДА НАСТАЛА. ЦЕ БУНТ НІБУЛОНІВСЬКИХ БАТРАКІВ ПРОТИ ЗАХВАТУ ЇХНІХ ЗЕМЕЛЬ ОЛІГАРХОМ ВАДАТУРСЬКИМ.

Сьогодні Лідіївка може і має стати тим українським П’ємонтом, який надасть приклад громадянської позиції і людської гідності для всіх селян України. Виступ лідіївських безземельних селян-батраків має консолідувати всю селянську Україну і стати початком зародження загальнонаціонального руху опору селян у боротьбі за право жити і працювати на власній землі. Повстання селян Лідіївки має стати початком загальнонаціональної політичної селянської війни за Волю, Землю і Державу. Так починав Б.Хмельницький, так повинні почати і ми! Тому наша задача цей рух організувати, мобілізувати і ідеологічно очолити.

Перша селянська “сотня” вже створена. Сто мешканців села Лідіївка і навколишніх сіл об’єднались в Трудовий Рух – Солідарність. Цей почин лідіївських селян набирає обертів, поширюючись іншими селами Миколаївщини й Одещини. Далі цей процес має перерости у загальнонаціональний. Момент істини настає! І суть його в тому,  що  або зараз або ніколи!

Або вони нас “заріжуть” економічно або ми їх заріжемо “політично”!

І тому, я звертаюсь до всіх громадян України з закликом включитись в цей процес і почати спільно формувати комітети селянського опору Трудового Руху – Солідарність “За Українську Землю”.

Селянська боротьба — це Наша спільна боротьба! Приходить Ваш Час і Ви повинні себе показати наділі. Це Ваш Шанс. Прийшов Наш Час – Час дій і змін!

 

Перші організовані протест селян Лідіївки має пройти перед Доманівською районноюрадою Миколаївської області в 11.00   22 листопада 2012 року.

Пропоную:

 •  Громадянам України, громадським організаціям консолідуватися з Селянством і надіслати своїх представників для участі в акціях.
 •    Створити Перший комітет загальнонаціонального руху селянського опору “За Українську Землю”.
 •   Всім громадянам України, які поділяють ідею організованої боротьби за спасіння української Землі, долучитись до створення комітетів з організації і поширення цього руху по всій території Української Держави.

ПАМ’ЯТАЙМО!

 

ЗЕМЛЯ, ОКРОПЛЕНА БАГАТОВІКОВИМ ПОТОМ І КРОВ’Ю НАШИХ ПРАДІДІВ-СВЯЩЕННАВОНА НАВІКИ ПОВИННА НАЛЕЖАТИ СВОЄМУ НАРОДОВІ. А НАРОД,ЯКИЙ ПРАЦЮЄ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ І БЕРЕЖЕ ЇЇ — ВІЧНИЙ І БЕЗСМЕРТНИЙ!

 

З повагою і надією,

Лідер загальнонаціонального Трудового Руху – Солідарність

                                                                                  Віктор Горобчук

57448886[1]

FacebookTwitterGoogle+OdnoklassnikiVKLiveJournalMail.RuWordPressПоділитись

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *