«

»

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ.

Віктор Горобук - Лідер ВГО „Загальноукраїнський Трудовий рух - Солідарність”     
Саме як баранів, за яких вони нас тримають зовсім не відучора, а останні 20 років! Для них ми завжди були “овцами” і “лохами” ще починаючи з буремних 90-х. Але тоді вони “бомбили” і “кришували” базари, вокзали і кіоски, а тепер стали для Вас політичною “елітою” і бомблять усю країну і “мають” всіх нас, так би мовити, оптом. А від того, що ми будемо робити вигляд, що ми нічого цього не пам’ятаємо і будемо і далі водити хороводи попід ворота Верховної Ради, вимагаючи у панів “своєї” ковбаси (кожен для себе окремо) – підприємці собі, чорнобильці собі, афганці собі і так далі — то від цього ковбаси не побільшає і за людей вони нас вважати не будуть. Чим закінчилися ковбасні бунти? Ніхто нічого не досяг! Тому завдання не в тому, щоб відвоювати собі “свою ковбасу”, завдання в тому, щоб змінити економічний курс в цілому. Тому що, якщо цей курс буде продовжуватись, то ми не тільки не повернемо того, що вони вже незаконно в нас забрали, а й втратимо те, що в нас ще є: хто роботу, хто бізнес, хто заслужену соціальну допомогу, хто пенсію, хто можливість навчатись чи лікуватись. Тому що вони нас “замовили”. Вони нас ріжуть! Все що вони від нас хочуть – щоб народ „пахав”, як при комунізмі, а вони збагачувались, як при капіталізмі. Ці людожери по іншому не хочуть і не вміють. І чим довше ми будемо мовчати тим цинічніше і нахабніше вони будуть діяти далі!
Потрібно зрозуміти, що ніхто, ніякий професійний прошарок не вирішить своїх економічних чи соціальних проблем, якщо ми не вирішимо ситуацію в цілому. І цей черговий законопроект Ярослава Сухого (Партія регіонів) і Катерини Лук’янової (“Наша Україна-Народна самооборона”) № 10112 є цьому підтвердження. Тому ситуація є на стільки ж проста як і очевидна. Вихід там де вхід – або вони нас заріжуть економічно – або ми, переможемо їх політично! Тому прийшов час перейти від соціальної оборони, від професійних бунтів до організованого політичного наступу громади в цілому! Де наша інтелігенція? Де наші академіки? Де вчителі — де культурна і духовна еліта!? Пора вилазити з кущів! Прийшов час показати що Ви є! Прийшов час виконати свій громадянський обов’язок і своїм моральним авторитетом освятити цей потужний політичний підйом громад за перезавантаження держави!
Можливо досить спостерігати як агонізує країна і кивати на Європу?!
Ми всі хочемо демократії як в Європі. А що ми для цього робимо? Адже в Європі громадяни не сидять по кущах і по кухнях, жаліючись які вони бідні і як їм погано. Не чекають подачок від влади. П’ятсот тисяч іспанців вийшли на головну площу країни лише тиждень тому! Вони вийшли на мирну маніфестацію, щоби не дозволити владі зменшувати фінансування на освіту і охорону здоров’я. Сотні тисяч італійців весь січень протестують і ведуть переговори проти поправок до Кодексу про працю, за допомогою яких місцеві олігархи хочуть позбавити пільг робітників і службовців Італії. Проти соціальної політики влади страйкує Угорщина і Польща. Грецький народ своєю громадянською позицією відстояв свої права і Євросоюз виділив ще 130 млрд. на відновлення грецької економіки. Ось що таке справжня Європа! І що таке боротьба за свої права європейців!
А що робимо ми? В чому наша європейськість? Чому не вилазимо з кущів коли вже забирають останнє? То чого ми хочемо і на кого сподіваємось? Хто ми є в решті решт? Народ, чи таки стадо баранів, які не здатні на солідарні, організовані дії за своїх ж власні інтереси.
Тому я пропоную скористатись нагодою і сказати ДОСИТЬ!. Я пропоную провести твітерну “мобілізацію” і провести першу масову політичну маніфестацію громадян України проти злочинної антинародної політики Уряду в цілому. Ми повинні зупинити цей курс руйнування країни – бо ми вже на краю прірви! .
Досить діяти партизанськими загонами. Ми повинні перестати ділити себе на “підприємців”, ”чорнобильців”, ”афганців”, ”пенсіонерів”, ”бездітних”, ”середній клас”, ”ветеранів” і так далі. Ми повинні діяти як громадяни України, як єдиний народ, який вимагає своїх законних конституційних прав жити і який вимагає соціальної справедливості!
Ми повинні провести першу і справжню політичну акцію протесту. Повторюю, не за 100 гривень за 1 годину, а справжню свідому акцію, яка пройде не під прапорами псевдоопозиції, а як організована народна сила, як широкий соціальний громадянський рух, як сила яка вийшла з народу, яка організована народом і яка діє в інтересах усього народу. Цей крок стане сигналом для мобілізації широких народних мас — ми вийдемо на магістральний шлях загальнонаціонального політичного страйку проти цього злочинного економічного курсу, який триває в країні! І лише так ми маємо шанс його зупинити! Іншого шляху я не бачу. І якщо ми – народ, якщо ми “не раби — раби не ми”, якщо ми не з тих про кого Ліна Костенко влучно сказала “що, якщо вчора мужчини хватались за шаблю, а сьогодні за матню”, то давайте зробимо це. В решті решт, давайте доведемо собі, що ми здатні відірвати „задницу” від дивану і хоча б показати тим негідникам, що ми є! Давайте доведемо їм, що ми громадяни і що ми здатні діяти солідарно заради себе, заради своїх родин і заради своєї країни. І хай цей твітерний крок стане поштовхом до потужного, масового, ефективного і свідомого підйому громад на боротьбу за свої громадянські і конституційні права.
Пропоную адміністраторам провести зустріч-нараду, створити координаційний комітет народної опозиції і почати підготовку до першої загальнонародної політичної маніфестації за конституційні і економічні права народу. Пропоную створити координаційний центр активістів.
Гасла заходу “проти політики соціального расизму”, ”ні економічному геноциду”, ”влада народу, гроші громадам, землю селянам”!

Лише з такого кроку в Україні може початися рух справжньої опозиції
Сподіваюсь на вашу свідомість і громадянську солідарність!

З повагою,
Лідер ВГО “Трудовий рух Солідарність” В.Горобчук

FacebookTwitterGoogle+OdnoklassnikiVKLiveJournalMail.RuWordPressПоділитись

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *