«

»

Звернення до редакторів та кореспондентів засобів масової інформації

Останнім часом, а саме після масового виступу селян села Лідіївка на захист своїх конституційних прав на земельний пай,інтернет буквально “взірвало” від замовних повідомлень зернового спекулянта Вадатурського про якоби “масштабну провокацію” організовану ,громадською організацією “Загальноукраїнський трудовий рух -Солідарність” .
І нам селянам,чиї права впродовж десятиліть ущімляються зерновим олігархом Вадатурським, дуже жаль, що деякі журналісти не спромоглись використати свій професійний обов’язок в надані правдивої інформації щодо подій,які відбуваються у селі Лідіївка на миколаївщині.
А суть цих подій наступна: сотні селян, на протязі 17-ти років шукають правду у владних державних структурах різноманітних партійних урядів, партійних та громадських організаціях. Зрозумівши що там вони підтримки не знайдуть більше сотні селян об”єднались в Трудовий рух – Солідарність і продовжили боротьбу .
Ми вважаємо ,що в цей скрутний період, який загрожує знищенню села в Україні, кожен професійний журналіст – патріот України, забов’язаний висвітлювати ситуацію в с. Лідіївка, не тільки з боку Вадатурського, а й подивитись на ситуацію очима обездолених Вадатурським безземельних селян Лідіївки, які відстоюють своє законне право на життя. У селян вже достатньо правдивої інформації і документального підтвердження про те, як їх обдурили, відібрали землю, майбутнє та довели їх до злиденного існування.
Тому плекаючи на дію що в Україні ще є правдиві журналісти і непродажна преса просимо вас розглянути можливість опублікувати нашу статтю про ситуацію на миколаївщині а також можливість розмістити інтерв”ю нашого лідера Віктора Горобчука в якому він дає відповідь на всі брехливі інсинуації олігарха Вадатурського щодо замовного і провокаційного характеру протетсних акцій селян Лідіївки проти свавілля місцевого олігархату та корумпованих ним чиновників.
Якщо вас буде цікавити більше інформації то її можливо отримати за контактним телефоном
тел.: (096) 3340655
Сайт: www.tr-solidarnist.org.ua
E-mail: solidarnist.press@gmail.com

З надією на підтримку і розуміння

Уповноважений від сільської громади с. Лідіївка,ініціатор першого з”їзду безземельних селян України
Голова обласної організації
«Загальноукраїнського трудового руху «Солідарність» Луценко С.М.

FacebookTwitterGoogle+OdnoklassnikiVKLiveJournalMail.RuWordPressПоділитись

1 comment

  1. Orest

    Захоплення земель рейдерами на Україні, то масове явище

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *